Praca

Rozmyślania, poszukiwania, lektury, zakupy, humor, ogłoszenia

Praca

Postprzez zocha » 21 lip 2021, 21:03

Hej.

Szukam pracy dodatkowej? Macie jakieś propozycje?
zocha

Re: Praca

Postprzez lorena » 25 lip 2021, 17:05

Jak ma być to jakaś dodatkowa praca, to chociażby jako konsultantka oriflame możesz spróbować działać. Sporo moich znajomych w ten sposób sobie dorabia i z tego co wiem to dobrze nawet na tym wychodzą. Zresztą co szkodziłoby spróbować, a nuż dobrze w tym fachu się będziesz czuć.
lorena

Postprzez carmen » 20 wrz 2021, 06:47

Najważniejsze jest to, aby robić to co się lubi... Ja przykładowo teraz otwieram swój sklep internetowy. Nawet poświeciłam jedno pomieszczenie swojego domu na magazyn, na te wszystkie rzeczy. Także praktycznie jestem przygotowana. Jeszcze znalazłam stronę https://folia-stretch.pl/ gdzie dostępna jest stretch folia. Muszę ją zakupić do pakowania towaru.
carmen

Postprzez mayumi » 25 wrz 2021, 13:44

Jak biznes, to i dobry sprzęt- bo bez tego nie idzie tak naprawdę funkcjonować. To co na pewno się wam przyda, to oczywiście drukarka. A skoro drukarka, to również i tusze, które powinny być tanie. Dlatego tutaj https://www.drukuj24.pl/drukarka/hp-col ... 150nw.html warto sobie sprawdzić ile faktycznie wyjdą nasz tonery do danej drukarki.
mayumi

Postprzez esme55 » 17 lis 2021, 12:56

A ja otwarłam swoją firmę i jestem w sumie zadowolona. Trzeba się rozwijać i iść na przód... Właśnie zastanawiam się nad jednym do kogo się zgłosić, jak chodzi o wsparcie informatyczne??? Może ktoś z was wie? W sieci znalazłam pozytywne opinie na temat firmy IT Business Consulting Experts link , może warto byłoby do nich się zgłosić?
esme55

Postprzez pysia89 » 29 lis 2021, 19:19

Chcecie postawić na biznes? No to super. Pamiętajcie jednak, że dobra strategia reklamowa to podstawa każdego biznesu. Bez reklamy to nie pójdzie tak łatwo się wbić na rynek, także trzeba opracować dla siebie odpowiednie działania, metody promocyjne. Ja sama rozważam różne opcje dla siebie.
pysia89

Powrót do Rozmowy o wszystkim