Strona 1 z 1

Jaka dietaa?

PostNapisane: 27 wrz 2021, 18:26
przez dieta
Hejka,


przybywa tutaj z pytaniem, ponieważ chciałabym się dowiedzieć wszystkiego na temat diety sokowej? Czy warto ją stosować? Czy taka dieta sokowa jest zdrowa? Czy może być szkodząca? Czy stosować ją przez długi czas? Czy raczej krótko?

Re: Jaka dietaa?

PostNapisane: 23 paź 2021, 22:26
przez stanisława22
A czy wiecie, który dietetyk warszawa jest godny uwagi? Pytam, ponieważ doszłam do wniosku, że teraz chce o siebie zadbać i schudnąć. W sieci znalazłam przykładowo poradnię Harmonia https://poradnia-harmonia.pl/dietetyk-warszawa/ i chciałam się was podpytać- co o nich możecie mi powiedzieć? Czy przykładowo warto się do nich zgłosić?

Re: Jaka dietaa?

PostNapisane: 17 lis 2021, 12:07
przez marcelaa
W dzisiejszych czasach, kiedy człowiek jest w nieustannej "nagonce" to super sprawdza się chociażby taki https://dietytreningowe.pl/lodz/ catering dietetyczny. Jakby nie było dieta pudełkowa jest zawsze skoncentrowana na potrzeby danego organizmu i jednocześnie też pozwala schudnąć, czy ogólnie lepiej o siebie zadbać...

Re: Jaka dietaa?

PostNapisane: 23 gru 2021, 16:18
przez hanula22
Ja nie mam jakiś wielkich wymagań... Po prostu jem w odpowiednich ilościach i stosuje eko produkty. Mam czas, to wyszukuję wszystko co mi jest potrzebne i kupuję. Teraz odkryłam firmę https://grzybysuszone-sklep.pl/borowiki ... prawdziwki , która oferuje chociażby bardzo dobre suszone grzyby. Chce zamówić tam prawdziwki.

Re: Jaka dietaa?

PostNapisane: 15 sty 2022, 20:13
przez urshula77
Przy tym wszystkim warto tutaj wspomnieć, jak istotne jest również odpowiednie nawodnienie organizmu. Nie wiem czy wiecie, ale bardzo zdrowa jest woda alkaiczna, przykładowo ID'EAU - https://ideau.pl/ . Ona pozwala utrzymać prawidłowy bilans kwasowo-zasadowy w organizmie. Dobrze też dotlenia krew, wspomaga metabolizm. Ja osobiście planuję często spożywać taką wodę.