Jaka dietaa?

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Jaka dietaa?

Re: Jaka dietaa?

Post przez urshula77 » 15 sty 2022, 20:13

Przy tym wszystkim warto tutaj wspomnieć, jak istotne jest również odpowiednie nawodnienie organizmu. Nie wiem czy wiecie, ale bardzo zdrowa jest woda alkaiczna, przykładowo ID'EAU - https://ideau.pl/ . Ona pozwala utrzymać prawidłowy bilans kwasowo-zasadowy w organizmie. Dobrze też dotlenia krew, wspomaga metabolizm. Ja osobiście planuję często spożywać taką wodę.

Re: Jaka dietaa?

Post przez hanula22 » 23 gru 2021, 16:18

Ja nie mam jakiś wielkich wymagań... Po prostu jem w odpowiednich ilościach i stosuje eko produkty. Mam czas, to wyszukuję wszystko co mi jest potrzebne i kupuję. Teraz odkryłam firmę https://grzybysuszone-sklep.pl/borowiki ... prawdziwki , która oferuje chociażby bardzo dobre suszone grzyby. Chce zamówić tam prawdziwki.

Re: Jaka dietaa?

Post przez marcelaa » 17 lis 2021, 12:07

W dzisiejszych czasach, kiedy człowiek jest w nieustannej "nagonce" to super sprawdza się chociażby taki https://dietytreningowe.pl/lodz/ catering dietetyczny. Jakby nie było dieta pudełkowa jest zawsze skoncentrowana na potrzeby danego organizmu i jednocześnie też pozwala schudnąć, czy ogólnie lepiej o siebie zadbać...

Re: Jaka dietaa?

Post przez stanisława22 » 23 paź 2021, 22:26

A czy wiecie, który dietetyk warszawa jest godny uwagi? Pytam, ponieważ doszłam do wniosku, że teraz chce o siebie zadbać i schudnąć. W sieci znalazłam przykładowo poradnię Harmonia https://poradnia-harmonia.pl/dietetyk-warszawa/ i chciałam się was podpytać- co o nich możecie mi powiedzieć? Czy przykładowo warto się do nich zgłosić?

Jaka dietaa?

Post przez dieta » 27 wrz 2021, 18:26

Hejka,


przybywa tutaj z pytaniem, ponieważ chciałabym się dowiedzieć wszystkiego na temat diety sokowej? Czy warto ją stosować? Czy taka dieta sokowa jest zdrowa? Czy może być szkodząca? Czy stosować ją przez długi czas? Czy raczej krótko?

Góra

cron