Praca

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Praca

Re: Praca

Post przez mayumi » 25 wrz 2021, 13:44

Jak biznes, to i dobry sprzęt- bo bez tego nie idzie tak naprawdę funkcjonować. To co na pewno się wam przyda, to oczywiście drukarka. A skoro drukarka, to również i tusze, które powinny być tanie. Dlatego tutaj https://www.drukuj24.pl/drukarka/hp-col ... 150nw.html warto sobie sprawdzić ile faktycznie wyjdą nasz tonery do danej drukarki.

Re: Praca

Post przez carmen » 20 wrz 2021, 06:47

Najważniejsze jest to, aby robić to co się lubi... Ja przykładowo teraz otwieram swój sklep internetowy. Nawet poświeciłam jedno pomieszczenie swojego domu na magazyn, na te wszystkie rzeczy. Także praktycznie jestem przygotowana. Jeszcze znalazłam stronę https://folia-stretch.pl/ gdzie dostępna jest stretch folia. Muszę ją zakupić do pakowania towaru.

Re: Praca

Post przez lorena » 25 lip 2021, 17:05

Jak ma być to jakaś dodatkowa praca, to chociażby jako konsultantka oriflame możesz spróbować działać. Sporo moich znajomych w ten sposób sobie dorabia i z tego co wiem to dobrze nawet na tym wychodzą. Zresztą co szkodziłoby spróbować, a nuż dobrze w tym fachu się będziesz czuć.

Praca

Post przez zocha » 21 lip 2021, 21:03

Hej.


Szukam pracy dodatkowej? Macie jakieś propozycje?

Góra

cron