OMW w Rowerowej Jeździe na Orientację 2012

Jazda z mapą i kompasem po lasach Wrocławia i okolic

OMW w Rowerowej Jeździe na Orientację 2012

Postprzez Damian » 15 mar 2012, 15:51

Czy juz coś widomo?
Damian

Re: OMW w Rowerowej Jeździe na Orientację 2012

Postprzez Róża » 20 mar 2012, 14:04

Wszystko wiadomo :D regulamin na stronie wisi od stycznia, są też pierwsze zgłoszenia:
http://www.omw.artemis.wroclaw.pl
Uśmiechniętego dnia!
Róża
Administrator

Postprzez Róża » 01 kwi 2012, 21:06

Jak Wam sie podobało na czipach?
Uśmiechniętego dnia!
Róża
Administrator

Postprzez majek » 02 kwi 2012, 10:33

Na czipach było ok.
Natomiast nie podoba mi się zmiana regulaminu po starcie (czyli przywrócenie punktacji tylko z dwóch startów).
Akurat jak ja rozmawiałem z paroma osobami, to pewnie nie stawiliby się na start przy tej pogodzie, a ja po pomyleniu kolejności może odpuściłbym sobie zamiast robic wynik z +20minut, gdyby obowiązywałaby ta reguła. Suma punktów ze wszystkich startów motywuje wytrwałych, niekoniecznie najszybszych zawodników, co myślę że ma sens jeżeli to są bardziej zawody luźne, propagujące ten sport, a nie full-profi gdzie się ludzie zabijają po drodze dla wyniku. No i przynajmniej z mojego punktu widzenia zmiana zasad w czasie trwania nie jest w porządku.
majek

Postprzez Kasik » 02 kwi 2012, 10:44

Jak dla mnie było czadowo! :) jeśli ktoś się zastanawia czy można się już kąpać- sprawdziłam, przeżyłam, można! sezon letni uważam za otwarty;p Obecność chipsów mnie super pozytywnie zaskoczyła! OMW's going pro!

Pozdrawiam,
Kasik :)
Kasik

Postprzez rodzynki » 02 kwi 2012, 13:39

Wielkie podziękowania dla organizatorów. Jak zwykle wspaniała atmosfera i wszystko dopięte na ostatni guzik.
Czipy sprawdziły się na piątkę.

Jednak również dla mnie zmiana regulaminu w czasie trwania mistrzostw to poważny zgrzyt. W pełni zgadzam się z argumentami, które przytoczył majek. Regulamin był ogłoszony wystarczająco wcześnie, a NKL mogło się przydarzyć każdemu.
rodzynki

Postprzez tołdi » 02 kwi 2012, 16:59

Również uważam, że zmiana regulaminu po pierwszym etapie nie jest w porządku. Nie powinno tak się robić. Przed jak najbardziej.
tołdi

Postprzez Przemek » 03 kwi 2012, 09:23

A tu zdjęcia z PK 60 i 54 :

https://picasaweb.google.com/1067090605 ... LasSmoczy#

w tym zdjęcie Kasi po wiosennej kąpieli :)
Gratulujemy udanej inauguracji sezonu!
Przemek

Postprzez Michał » 05 kwi 2012, 09:15

mam pytanie odnośnie tych podkładek pod mapki, zamontowanych na kierownicę-gdzie można je kupić? bo jakoś w Internecie nie mogłem ich znaleźć, a wyciąganie co chwila mapy z plecaka, w czasie jazdy jest dosyć czasochłonne...
Michał

Następna strona

Powrót do OMW w Rowerowej Jeździe na Orientację