MNM 2013

Z mapą przy świetle księżyca

MNM 2013

Postprzez wolek » 07 paź 2013, 14:22

Witam.
Wpadłem na info o poprzednich MNM przez przypadek.
Pomysł super... :) Gratuluję!
Czy odbędzie się w 2013? :)
I pytanie zasadnicze: chciałbym wziąć udział w NMN z 7-letnim synem...
Czy ktoś ma takie doświadczenia? Nie chciałbym "przegiąć"... :)
wolek

Re: MNM 2013

Postprzez Darek1399 » 02 lis 2013, 18:56

Też już wypatruję informacji o imprezie. Co do startu z dziećmi to widywałem na starcie ludzi z dziećmi w wózkach. Sam chciałem w ubiegłym roku zabrać córkę 6-latkę ale mi się rozchorowała przed imprezą. Trasy zwykle były w kilku długościach do wyboru i tylko od Ciebie zależy ile i które punkty chcesz zdobyć, więc zawsze można skrócić przez wzgląd na dziecko. Gorąco polecam imprezę i sam też zaczynam wypatrywać wieści o tegorocznej edycji!
Darek1399

Postprzez mikemtb » 06 lis 2013, 16:40

Poprawka- na Fraszce jest kilka dystansów, a na MNM jest jeden pieszy i jeden rowerowy, ale prawda jest taka, że jak się idzie z dziećmi i traktuje to jako spacer, to się to przejdzie w 3h. Po drugie zawsze można kilka pkt skrócić ;). W każdym razie zazwyczaj trochę dzieciaków jest i jeżeli pociecha że tak powiem "czuje klimat", to powinna być zadowolona :)

No i jak inni już się nie mogę doczekać ;)
--
pozdrawiam
Michał
http://mikemtb.pl/
mikemtb

Postprzez robertgl17 » 09 lis 2013, 21:33

Widzę, że temat MNM AD 2013 już rozpoczęty.

Pytanie do organizatorów- czy już coś wiadomo na temat terninu i przybliżonej lokalizacji imprezy?

PS dla wolek.

W zeszłym roku byłem z córą lat 6. Pod koniec trasy to ona nmie ciągnęła do mety :lol:
robertgl17

Postprzez roza » 18 lis 2013, 13:30

Na 100 % się odbędzie na początku grudnia. Czas i miejsce - niespodzianka, zawsze miła :lol:
roza

Postprzez MarcinD » 03 gru 2013, 02:37

Ku aktualności tego wątku:
można się nareszcie zapisywać, a baza ze startem i metą będzie przy zamku na wodzie w Wojnowicach koło Mrozowa.

Czy się można wybrać z siedmiolatkiem? Tak, zachęcam, ale koniecznie z jasnym założeniem, że każdy uczestnik tej imprezy powinien odszukać tylko taką część punktów kontrolnych, na jaką mu do północy wystarczy czasu, sił i uśmiechu. Trasę pieszą (i rowerową też) będzie łatwo skrócić. Lepiej to zrobić, niż mieć potem katar, odciski, albo niechęć do rajdów na orientację, które są przecież super!
MarcinD

Postprzez Julia » 05 gru 2013, 16:08

Witam wszystkich na forum.
Jestem pierwszy raz tutaj. Bardzo bym chciałam wziąść udział w imprezie ale do końca nie wiem co i jak jaki są trasy (mapka) ile do pokonania do wyboru.Interesuje mnie w całości wszystko.
Na stronie jest tylko impreza z 2012 roku nic na temat 13.
Może ktoś coś wie :) albo podpowie gdzie szukac, bo możliwe że czegoś i nie dopatrzyłam.
Dziękuję
Pozdrawiam
Julia
Julia

Postprzez Ravix » 05 gru 2013, 17:01

http://mini.artemis.wroclaw.pl/wiadomosci.php

kliknij w link powyżej i powinnaś mieć już wszystko
Ravix

Postprzez Moja Obawa » 06 gru 2013, 21:19

A nie boicie się o Orkon Xawery, który jednak może zrobić jakąś krzywdę i powywracać drzewa ? Odwołujecie imprezkie?
Moja Obawa

Postprzez Julia » 06 gru 2013, 21:45

Ravix dziękuję za podpowiedź :)

Szkoda ze tak mocno wieje, mogą być połamane drzewa, gałęzi drzew które jeszcze nie pospadały. W lasach po takich wichurach często coś wisi i ledwo się trzyma a później z nienacka spada :(
Jutro jeszcze ma wiać cały dzień
Julia

Następna strona

Powrót do Mini Nocna Masakra - Przy wątłym księżycu