Podziękowania

Z mapą przy świetle księżyca

Podziękowania

Postprzez rysiek » 05 gru 2010, 15:28

Chciałbym podziękować wszystkim organizatorom tej imprezy. Było super!
Podziwiam wszystkich, którym się chciało brnąć w śniegu w trzaskającym mrozie.
Szczególnie zaś tych, którzy przygotowali trasę i jako pierwsi zapadali się w śniegu ;)

Cieszę się, że są jeszcze osoby, którym się chce coś zrobić dla innych.
Taka impreza to przecież niełatwe wyzwanie dla wiary w masowy sport dla wszystkich,
a także dla rodzin organizatorów ;).
Szczególne pozdrowienia dla Mistrza Niespodzianek oraz innych, którym zostawiliśmy
bałagan do uprzątnięcia (punkty na trasie i w schronisku). :roll:

Rysiek
rysiek

Re: Podziękowania

Postprzez Klayman » 05 gru 2010, 18:44

A ja bardzo chciałem podziękować fotografowi, gdyż dzięki niemu mam w tym roku pamiątkę po mini. :)
Klayman

Postprzez Kornel Mod-X » 06 gru 2010, 08:21

Po raz kolejny Artemis udowadnia że świetnie organizuje zawody - wielki ukłon dla wszystkich za Mini Masakrę.

może czas na dodanie jeszcze jednej konkurencji i zaproszenie gawiedzi AR z całej Polski?
Kornel Mod-X

Postprzez WrocNam » 06 gru 2010, 16:31

Wielkie podziękowania za wspaniałą (jak zwykle) imprezę w doskonałych okolicznościach przyrody, terenu i pogody.
Pozdrawiam i życzę kolejnych, tak udanych organizacji!
WrocNam

Postprzez Kazik » 06 gru 2010, 19:41

Również chciałem się dołączyć i serdecznie podziękować za czas poświęcony na organizację tak zacnej imprezy. :) Cenie sobie dopieszczenie organizacyjne no i cukierki na mecie. :lol: Liczę, że za rok znów przyjdzie nam bawic się razem.

Pozdrawiam
Kazik
Kazik

Postprzez Klayman » 07 gru 2010, 16:04

A propo cukierków - wracając z bazy na dolny parking zdążyłem nazbierać całą garść papierków po owych łakociach.
Na przyszłość: Panie i Panowie, nie bądźmy dziećmi (jak to ładnie określił mój przyjaciel - "dzieci śmieci")
Klayman

Powrót do Mini Nocna Masakra - Przy wątłym księżycu